Зустрічайте 17 Мандрівний Docudays UA на Вінниччині

Зустрічайте 17 Мандрівний Docudays UA на Вінниччині

Зустрічайте традиційну подію грудня! Починаючи з 2008 року на Вінниччині щороку проходить Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
17 Docudays UA присвячений дорослішанню. Головна тема «Тін спіріт» дослівно перекладається як підлітковий дух. В 2020 році образом Фестивалю є жувальна гумка. Вона символізує дитяче задоволення, і захисну бульбашку, за якою можна сховатись від загроз світі, або інструмент протесту, якщо потрібно висловити незгоду.
Програма заходів Docudays UA спонукає поміркувати над дорослішанням в особистому вимірі, і в контексті державної політики. Ким є молода людина – об’єктом пілкування і захисту чи суб’єктом прав? Чи чутно голос молоді в ухваленні важливих суспільних рішень? Як впливають на дорослішання карантинні заходи та інфодемія? Організатори Фестивалю пропонують шукати відповіді на ці питання разом, під час перегляду фільмів та участі в просвітницьких заходах.
Проблемам підлітків присвячено нідерландський фільм «Панки» режисерки Масьї Омс, фільми з програми «DOCU/KIDS» – « Хвилі світла» та «Карла і Нордал» розповідають про життя і дорослішання дітей з інвалідністю.
Крім молодіжних тем у програмі Фестивалю фільми, які спонукають до роздумів про морально-етичні дилеми. «Хороша смерть» (реж. Томаш Круп, Словаччина),розповідає про невілковну хвору жінку. Вона прагне добровільної евтаназії. Але чи має людина право на смерть «за бажанням»?
Детальніше з програмою кінопоказів у Вінницькій області можна ознайомитися:
На офіційному вебсайті https://travelling.docudays.ua/
У соцмережах на сторінці https://www.facebook.com/DocudaysUA.vn
Організатори фестивалю у Вінницькій області :
ГО «Унікальна країна»
ГО «Право»
ГО «Подільський центр соціальних технологій»

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжнародної мережі правозахисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю.
Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції та Goethe-Institut
.

Коментарі закрито.
Translate »